GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKASI

Üyelerimizin ve Müşterilerimizin www.pastamalzemesi.com.tr sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • WWW.PASTAMALZEMESİ.COM.TR 128/256 BIT SSL SERFİTİKASINA SAHİPTİR. Verileriniz şifrelenerek işleneceği için verileriniz güven altında.  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR üyeliğinden ayrılmak için WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları WWW.PASTAMALZEMESI.COM.TR‘ye aittir.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0212 909 1953  numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@pastamalzemesi.com.tr e-posta adresinden veya https://www.pastamalzemesi.com.tr/default.asp?sayfa=bize-ulasin  adresinden danışabilirsiniz.
  • Adres: Mahmutbey Mah. İstoç Ticaret Merkezi 30 Ada. No:72 Bağcılar - İstanbul